Creatieve workshops

  • Vrijdag 05 juni t/m dinsdag 30 juni, De Schakel, Burgemeester Bickerstraat 46-A, Diemen
  • Categorie: Activiteit

In juni kunnen kinderen (7+) en jongeren deelnemen aan creatieve workshops, met elke keer een nieuw teken- of schilderonderwerp.

Je kunt NU je kinderen (vanaf 7 jaar) inschrijven voor Teken en schilderworkshops in juni 2026. Jongeren zijn ook welkom. In september starten langere cursussen (7-13 jr en 12 jr en ouder); in juni kun je ontdekken of het bevalt. Ook zijn er twee middagen voor kind én ouder samen. Zie www.koraalkrokodil.nl/workshops

We werken met verschillende materialen op groot formaat. Het accent ligt bij mijn lessen altijd op natuur, vooral dieren. Daarnaast komen er af en toe kunstuitingen aan bod zoals portret en stilleven. De workshops zijn interessant voor beginners en ook als je al meer ervaring hebt, is er genoeg uitdaging. Voor een indruk van kunstwerken die kinderen tijdens mijn lessen maakten zie de fotocollage.

Data en onderwerpen:

Vrijdag 5 juni:                              Kleurige papegaaien
                
Donderdag 11 juni:                   Keith Haring tekeningen

Vrijdag 12 juni:                           Teken op een (stoffen) tas

Dinsdag 16 juni:                         Teken je harige huisdier

Vrijdag 19 juni:                           Voor ouders en kinderen samen: VOL

Dinsdag 23 juni:                         Picassoportretten

Vrijdag 26 juni:                           Egyptische god (schilderen)

Dinsdag 30 juni:                         Voor ouders en kinderen samen Extra workshop!

Locatie en tijdstip: Alle workshops zijn van 15:30 tot 17:00 uur in bovenzaal 3 in De Schakel, Burgemeester Bickerstraat 46-A in Diemen Centrum.

Kosten: € 19,= per workshop per persoon, inclusief € 2,50 materiaalkosten (dus op 19 en 30 juni € 38,= voor samen)

Inschrijven: Inschrijven voor workshops doe je door mij te mailen marisa.stoffers@gmail.com dan stuur ik je het inschrijfformulier met betaalinstructies. Plaatsing gebeurt op volgorde dat het formulier en het lesgeld is ontvangen. Mochten er niet genoeg inschrijvingen zijn en een workshop geannuleerd worden, dan krijg je het lesgeld retour. Opgeven voor meerdere workshops is uiteraard mogelijk. Met vragen kun je mij ook mailen. En je kunt je opgeven voor mijn mailinglijst, dan hoor je altijd als eerste als er nieuwe workshops of cursussen opkomst zijn.